صفحه اصلی > دربارهی ما > نمایه شرکت

تاریخ ما

Xiamen Yalitong Stone Industrial Co.، Ltd تولید کننده و صادر کننده معتبر محصولات سنگی در فوجیان، چین از سال 1993 است. ما تجربه غنی در تامین گرانیت، سنگ مرمر و کوارتز برای پروژه های تجاری و مسکونی، از جمله اسلب، شمشیربازی، تاپس غرور ، کاشی و غیره

دفتر ما در مرکز شهر Xiamen واقع شده است، که برای صادرات سنگ از بندر شیمن بسیار مناسب است.

محصولات ما

مواد اصلی:
گرانیت، سنگ مرمر، کوارتز.


موارد عمده:
اسلب گرانیت و کاشی

اسلب سنگ مرمر و کاشی

گرانیت و سنگ مرمر و کوارتز Countertops، Vanity Tops

پروژه برش به اندازه سنگ مرمر و گرانیت

سنگ سینک و حوضه

موزاییک سنگ مرمر

گرانیت سنگ فرش و پله

مجسمه سازی سنگ مرمر یا گرانیت و غیره


چرا ما را انتخاب کن
1. قیمت مناسب:
به عنوان یک تولید کننده حرفه ای، ما همیشه قیمت مقرون به صرفه عرضه می کنیم. در هر بازار، شما هرگز نمی توانید ارزان ترین قیمت را پیدا کنید، همیشه یک شرکت وجود دارد که می تواند قیمت ارزان تر از شما ارائه دهد. بنابراین هدف ما این است که کیفیت خوب با قیمت رقابتی، به جای ارزان ترین قیمت مطمئن شوید. ما مطمئن هستیم کیفیت ما سزاوار قیمت است.


محصولات 2.Multiple:
محصولات ما در انواع مختلف هستند. کارخانه ما عمدتا گرانیت، سنگ مرمر، کوارتز و اونیککس تولید می کند، اما برای مواد دیگر از جمله بازالت، تخته سنگ، ماسه سنگ، سنگ تراورتن، سنگ آهک و غیره، منابع خوبی برای این کارخانه ها وجود دارد. برای اطمینان ما می توانیم قیمت بهتر و بار مخلوط مخزن را با گرانیت یا سنگ مرمر خودمان ارائه دهیم، سپس به شما ارسال می کنیم،


کنترل کیفیت 3.Quality:
تمام محصولات تحت کنترل کیفیت دقیق ما هستند. ما اطمینان می دهیم که چه پیشنهاداتی می تواند استانداردهای کیفیت خود را در بازار تضمین کند. از ابتدای تولید به بسته ها، ما به هر جزئیات توجه می کنیم و برای جلوگیری از اشتباهات قابل توجه با دقت تلاش می کنیم.


خدمات مشتری 4.Customer:
دفتر ما در شهر شیمن واقع شده است، که برای افراد فروش ما آسانتر است تا با مشتریان ما ارتباط برقرار کنند و همچنین با مشتریان ما روبرو می شوند.

ماموریت ما این است که در خلال همکاری با مشتریان کامل و کامل خدمات خود را ارائه دهیم و این کار را برای بیش از 20 سال انجام می دهیم. ما به یکدیگر نیاز داریم و در طول مذاکره یا همکاری با یکدیگر احترام قائل هستیم.


ما صمیمانه از هر مشتری بالقوه جدید با ما تماس می گیریم. ما نه تنها مواد مناسب خود را با توجه به کیفیت مورد نیاز خود با قیمت رقابتی عرضه می کنیم بلکه از طریق پاسخ سریع با راه حل های سازنده، خدمات عالی ارائه می دهیم. تلاش های شما و پشتیبانی شما کسب و کار برنده پیروزی را به ارمغان می آورد که باعث می شود هر دو شما و ما به سمت بیشتر بروند.