سنگ گرانیت سنگ طبیعی G603 سنگ فرش

سنگ طبیعی G603 چین گرانیت خاکستری گرانیتی کاشی فرفری برای سنگ فرش ما کاشی گرانیت سبز خاکستری چینی G603 به سراسر جهان عرضه می کند که عمدتا با سطح جلا داده شده و شعله ور شده است. دیگران مانند Bushhammered، Sandblasted و honed نیز در دسترس هستند. گرانیت گرانیت خاکستری G603 با ...

جزئیات محصول

سنگ طبیعی G603 چین سنگ گرانیت گرانیتی گرانیتی برای سنگ فرش

ما کاشی گرانیت گرانیت سبز چینی G603 را به سراسر جهان عرضه می کنیم که عمدتا با سطح جلا و سرخ شده است. دیگران مانند Bushhammered، Sandblasted و honed نیز در دسترس هستند. کاشی های گرانیت گرانیت خاکستری G603 با سطح شعله ور می تواند برای آجرهای بیرونی و یا مرزهای شنا استفاده شود، کاشی های جلا معمولا به صورت داخلی نصب می شوند.


توضیحات محصول

نام محصولات: چین محبوب خاکستری گرانیت G603؛ نور پاندانگ
اندازه:

600 * 600 * 30 میلیمتر

600 * 300 * 30 میلیمتر

300 * 300 * 30 میلیمتر

800 * 200 * 25 میلیمتر

600 * 200 * 25 میلیمتر و غیره

استفاده: بیرونی - کاشی های کاشی
تکمیل سطح: سطح بالا Flamed، دیگر طرف بریده برش
استاندارد کیفیت: تحمل ضخامت: +/- 1.5mm
سطح Flamed و برس به عنوان مورد نیاز خود
قبل از بسته بندی هر کاشی را بررسی کنید
مورد نیاز: نمونه رایگان در دسترس، نمونه حمل و نقل باید به اتهام

مزیت ما:

1. قیمت رقابتی:

به عنوان سازنده، ما در حال رقابت با قیمت در عین حال، به عنوان محلی خوبی شناخته شده پشتیبانی حرفه ای خوب از کارخانه های دیگر. ما به بیش از 20 کشور به طور منظم، بازار بحرانی و قیمت رقابتی به فروش می رسانند.

2. محصولات چندگانه:

انواع محصولات ما چند است، از جمله گرانیت و سنگ مرمر و کوارتز کانتر، تاج غرور، آشپزخانه و حمام مقابله بالا، بزرگ تخته، پروژه برش به اندازه، کاشی، سنگ سینک و حوضه، شومینه، موزائیک، سنگ فرش و پله، ستون ، مجسمه سازی، چشمه، اقلام محوطه سازی ... و غیره. بنابراین، مهم نیست که چه نوع سنگی که نیاز دارید، حتی آنهایی که در کاتالوگ محصولات ما وجود ندارد، ما می توانیم آنها را برای شما پیدا کنیم که یکی از مزایای ماست.
ما تنها شرکتی هستیم که کارخانه های خانوادگی نیز به تراورتن، ماسه سنگ، سنگ مصنوعی، سنگ آهک، محصولات مجسمه سازی و غیره می باشد.

3. کنترل کیفیت

کیفیت محصولات ما به شدت تحت کنترل ما است، بنابراین ما می توانیم اطمینان حاصل کنیم که آنچه که ما برای شما ارائه می دهیم محصول برتر و با کیفیت است. از ابتدای تولید تا بررسی محصولات نهایی، ما همه تلاش خود را برای جلوگیری از هر گونه اشتباه به دقت انجام می دهیم.

4. خدمات رقابتی

از آنجا که ما در واردات و صادرات انواع سنگ برای مدت زمان طولانی، ما می توانیم ارائه خدمات کامل برای شما. ما به شما، مشتریان و تصمیمات شما احترام می گذاریم، اما این بدان معنا نیست که ما پیشنهادات خوبی برای شما ارائه نمی دهیم. برای توجه به آنچه شما مربوط هستید؛ برای ارائه آنچه باید ارائه دهیم.

5. طراحی سفارشی

اگر شما نمی توانید مشخصات خاصی را که نیاز دارید پیدا کنید، لطفا با ما تماس بگیرید. ما می توانیم محصول خاصی را که می خواهیم با توجه به نیازهای شما ایجاد کنیم.

تلاش ما و پشتیبانی مشتریان ما همیشه کسب و کار پیروزی بین مشتریان و ما است، این باعث می شود هر دو بیشتر.
ما صمیمانه از مشتریان بالقوه جدید می خواهیم که با ما تماس بگیرند، ما نه تنها مواد مناسب را بر اساس کیفیت مورد نیاز خود با قیمت رقابتی عرضه می کنیم بلکه از طریق واکنش سریع با راه حل های سازنده، خدمات خوبی ارائه می دهیم.

شما از ابتدا تا انتها راضی خواهید شد.


بررسی محصولات


G603 شعله ور شد

کاشی فلاشینگ # 1


کاشی های خاکستری روشن

کاشی فرفری # 2


کاشی g603

کاشی فلاشینگ # 3


کنترل کیفیت


کاشی های G603

چک کردن ابعاد # 1


کاشی های خاکستری روشن

بررسی ابعاد شماره 2


خاکستری روشن تابش

بررسی ابعاد 3


بسته بندی و بارگیری


CREDITS G603

جعبه های چوبی فومی شده


کاشی های G603

جعبه های چوبی فومی شده


Light grey crates

بارگذاری


هر گونه علاقه به گرانیت خاکستری ما، لطفا با مهربانی به ما ایمیل export@yalitong-stone.com

با تشکر!


پرس و جو