صفحه اصلی > نمایشگاه > محتوای

آیا سفید سنگ مرمر است

Jan 24, 2019

هنگامی که می آید برای انتخاب آشپزخانه countertops یا حمام غرور بالا، سنگ مرمر سفید کلاسیک گزینه های برتر برای بسیاری از صاحب خانه ها باقی می ماند. جای تعجب نیست که صفحات سنگ مرمر طبیعی و بسیار محبوب هستند، چرا که آنها یک الگوی طبیعی واقعا دوست داشتنی ایجاد می کنند. هر بلوک متفاوت است

با این حال، سنگ مرمر سفید محصول کامل نیست.

به عنوان مثال، Carrara سفید از سنگ مرمر سفید با کیفیت خوب از ایتالیا است، در واقع اگر شما از آن مراقبت نکنید، سنگ مرمر سفید می تواند رنگ آمیزی شود.


Bianco Carrara

سفید کارارا


White Carrara

غرور بالا


White marble countertops

Bianco Carrara


برای سنگ مرمر سفید، انتخاب های رایج ترین سطوح جلا داده می شود که به نظر می رسد براق یا صاف است که مات ظاهر می شود. ما باید در مورد اچ اسکیت مورد توجه قرار بگیریم، بنابراین در بعضی موارد، ما توصیه می کنیم سطح خالص. از آنجا که برای یک سطح جلا، اچینگ قرار است آن را خنثی کند و اچ کردن بیشتر قابل مشاهده است.

برای هر دو سطح جلا و خالص از سنگ مرمر سفید، ما همیشه سیلر درمان با سیلر مبتنی بر روغن نفوذ، که یک روش ضروری برای به دست آوردن عملکرد طولانی مدت، و کمک به اجتناب از لکه های لکه.

به منظور جلوگیری از رنگ آمیزی احتمالی، لطفا به این ترتیب انجام دهید:

  1. سقف های سنگ مرمر سفید را به طور مرتب با پارچه ای کمی مرطوب با مواد شوینده خفیف. سپس با یک پارچه نرم تمیز کنید و له کنید

  2. اگر سینی های سنگ مرمر سفید با قهوه یا آب میوه یا سایر مواد تشکیل دهنده پخت و پز خراب شوند، لطفا بلافاصله با مواد شوینده خفیف را پاک کنید و آنها را تمیز کنید.

  3. اگر به راحتی رنگ آمیزی شود، میتوانید تمیزکننده حرفه ای را برای تمیز کردن سطح سنگ مرمر خریداری کنید.
برای هر گونه ساندویچ سنگ مرمر سفال، لطفا با ما تماس بگیرید:

WhatsApp: +86 13859955059 (Sophy)
+86 13606008877 (لیلی)

تماس با 1: سوفی ژو

ایمیل: sophy@yalitong-stone.com

تماس با 2: لیلی لین

ایمیل: lily@yalitong-stone.com