صفحه اصلی > نمایشگاه > محتوای

چگونه برای جلوگیری از سوء استفاده از کوارتز کابینت

May 30, 2018

چگونه برای جلوگیری از سوء استفاده از کوارتز کابینت آشپزخانه ؟


سنگ کوارتز سنگ میزبان، به عنوان یک ماده تزئینی سبز و آلودگی جدید، کوارتز در صنعت ساخت و ساز بیشتر و بیشتر محبوب است، هر چند که قیمت سنگ کوارتز کمی بالاتر از گرانیت طبیعی است، که نمی تواند مانع از کاربرد و توسعه سنگ کوارتز، سپس محدوده کاربرد گسترده تر است. سنگ کوارتز می تواند بسیار خوب نگهداری شود، اما شما باید از سوء استفاده عجیب و غریب جلوگیری کنید:


1. برای مدت طولانی اقلام درجه حرارت بالا را روی سطح قرار دهید


گلدان داغ و یا سایر وسایل برقی که به طور مستقیم از بخاری یا فر یا مایکروویو برداشته شده است ممکن است موجب آسیب رسیدن به سطح صفحات سقفی کوارتز شود. لطفا از پد حرارتی زیر گلدان استفاده کنید.


2. از جدول به طور مستقیم به عنوان یک صفحه برش استفاده کنید


لطفا هنگام برش سبزیجات از تخته برش استفاده کنید. اگر چه سنگ کوارتز سخت و با دوام است، پس از مدت زمان طولانی بر روی سطوح سطوح صفحات کوارتز صاف می شود.


3. پس از شستن سطح آن را خشک نکنید و آب به سطح آسیب نمی رساند.


از آنجا که آب دارای مقدار زیادی از سفید کننده و مقیاس است. پس از مدت زمان طولانی نگه داشتن آب روی سطح کوارتز، ممکن است به بالای کوارتز آسیب برساند و بر ظاهر تاثیر می گذارد.


4. از آنجا که سنگ کوارتز دارای چگالی بالا، مقاومت اسیدی و قلیایی، مقاومت شیمیایی است، بنابراین سنگ کوارتز به طور تصادفی بدون بی توجهی مورد استفاده قرار می گیرد.


سنگ کوارتز بدون هیچگونه منافذ بسیار سخت است، اما هنوز هم باید از هر گونه تماس با مواد شیمیایی بسیار قوی مانند پاک کننده فلز، تمیزکننده فلزی و پاک کننده اجاقها جلوگیری کرد. با متیلن کلرید، استون (عامل حذف ناخن لهستانی)، مواد پاک کننده اسید قوی تماس نگیرید. اگر هرگونه تماس با موارد فوق بدون سر و صدا وجود دارد، لطفا سطح سنگ کوارتز را با مقدار زیادی صابون شستشو دهید. برای ناخن لهستانی، از پاک کننده های استون آزاد (مانند قلع و الکل) استفاده کنید و با آب بشویید. اشیای سنگین یا تیز را مستقیما به سطح پرت نکنید: بلافاصله بعد از شستشو با آب سرد، آب جوش ندهید.