صفحه اصلی > نمایشگاه > محتوای

چگونه برای حفظ تراکم گرانیت

Jun 20, 2018

1. قبل از نصب، از سیلر آب روی میزهای گرانیتی استفاده کنید

گرانیت مواد متخلخل است، با مراقبت نامناسب، آنها به راحتی خراشیده می شوند. درمان سیلر می تواند یک لایه محافظ روی سینی های گرانیت برای محافظت از سطح ایجاد کند. این لایه محافظ همچنین سطح گرانیت را بسیار صاف و براق می کند. اما با گذشت زمان، لایه محافظ به تدریج پوشیده می شود. بنابراین، شرکت بازسازی سنگ و تعمیر و نگهداری باید به طور مرتب نیاز به بازسازی صفحات گرانیت.

2. تجهیزات آشپزخانه را از سینی های گرانیتی بکشید

میکسر، پردازنده های آشپزخانه، کوره ها و مخلوط ها تجهیزات سنگین هستند. آنها ممکن است لبه های تیز داشته باشند و این لبه های تیز، احتمالا سینی های گرانیت را خراشیده خواهند کرد. برای جلوگیری از این وضعیت، لطفا اشیای سنگین را روی سطح گرانیت بکشید. اگر تجهیزات آشپزخانه بیش از حد سنگین باشد، از کسی بپرسید که در پایین تجهیزات کمک به بلند کردن یا استفاده از پد فوم کند. پد فوم برای حرکت دادن اجسام بسیار مفید است و همچنین می تواند از سقوط روی میزهای گرانیت جلوگیری کند.

3. از تکه های گرانیتی استفاده نکنید

صفحات گرانیت اغلب برای تهیه غذا استفاده می شوند. چسباندن چیزهایی که به طور مستقیم بر روی صفحات ضد آب قرار می گیرند، موجب آسیب رساندن به سطوح می شوند و حتی ممکن است خراش های ناخوشایند را نیز از بین ببرند. هنگام بریدن مواد غذایی، حفاظت از میزهای گرانیت ضروری است. شما همچنین می توانید یک تخته خرده چوب بر روی صفحات گرانیت نصب کنید. اگر این روش کار نمی کند، شما می توانید چیزی را در سینی های گرانیت برش، اما شما باید در هنگام برش مراقب باشید.

4. توجه به تمیز کردن با محلول آب معدنی صحیح

پس از پخت و پز، سطح گرانیت باید تمیز شود. در طول تهیه غذا باقی می ماند، احتمالا کانتینرهای گرانیت را خراشیده خواهد کرد. سطح را با یک راه حل صابون خنثی تمیز کنید تا اطمینان حاصل شود که ذرات مضر در صفحات ضد آب وجود ندارد. علاوه بر این، بهتر است سطح را به جای سنگ زنی بچرخانید تا امکان خراش کم شود.