صفحه اصلی > نمایشگاه > محتوای

چگونه به حفظ زیبایی آشپزخانه کوارتز برای سال های بسیاری از

Oct 24, 2017


ما کوارتز مصنوعی انسان ساخته شده، مهندسی سطح است که تولید شده با استفاده از بلورهای کوارتز طبیعی همراه با رزین است که باعث می شود مواد به سطح با دوام است که می تواند شبیه به مواد طبیعی مانند سنگ یا سنگ تراورتن اما همچنین می تواند در ارائه یک نگاه است همه خود. 


ما کانتر کوارتزبا تعداد زیادی از مزایای تبلیغ: آنهاوسیله ای برای مراقبت از مقاوم در برابر لکه و ضد آب و مقاوم در برابر حرارت، آسان، و غیره. و انتخاب خوبی برای خانواده ها مشغول در هر اتاق خانه. شما حتی می توانید نصب کنیدکوارتز خالص سفید آشپزخانهبا هیچ نگرانی.

بر خلاف طبیعی کانتر سنگ آشپزخانه کوارتز، حتی یکی سفید هرگز نیاز به حفظ مقاومت آن به رطوبت و لکه ها و آسیب های دیگر مهر و موم شده; که بزرگترین سود آن است! اما مانند دیگر مواد آشپزخانه کانتر کوارتز و مقاوم در برابر لکه کاملا غیر قابل خراب کردن نیست.ما ممکن است تمرکز بر رویکانتر کوارتز سفید:


blob.png


آشپزخانه سفید کوارتز می تواند دیدنی و جذاب. اگر نیست در همین آشپزخانه سفید کوارتز نیز از محصولات مانند شراب قرمز و چای و قهوه و سس گوجه فرنگی رنگ آمیزی را در معرض استتمیز حق دور. در چنین مواردی مایع رنگ آميزي نه با سنگ آشپزخانه سطح جذب می شود.

رنگ آميزي رخ می دهد که مایع با رزین خود را برای ایجاد تغییر رنگ است که دشوار شده است واکنش نشان می دهد. خبر خوب این است که شما می توانید این لکه ها به راحتی توسط جلوگیری ازپاک کردن هر spills بلافاصلهیا با استفاده از سطوح حفاظتی مانند سینی و ایستادن و تخته برش.


علت دیگر ویژه با آشپزخانه سنگ سفید رنگ نامناسب است تمیز کردن. درست است--گاهی اوقات مواد شیمیایی در نظر گرفته شده برای آشپزخانه عاری از باکتری ها و درخشان تمیز می تواند در واقع آن را کثیف نگاه. اجتناب از استفاده از هر گونه مواد شیمیایی حاوی حلال مانند رنگ رقیق کننده مواد شوینده و یا صابون روغن.

همچنین، پاک کننده سفید کننده حاوی را استفاده نکنید.بهترین راه برای تمیز کردن آشپزخانه کوارتز با صابون ملایم مانند لک است. برای messes خیره Barkeeper را دوست ژله nonabrasive و امن است.


علائم تاولحتی زمانی که آنها کم نور می تواند به ظاهر آشپزخانه سفید کوارتز خراب. کوارتز مقاوم در برابر گرما، اما نه نسوز است. رزین واقع بیشتر احتمال دارد به از قرار گرفتن در معرض گرما از سنگ طبیعی آسیب دیده است. حتما استفاده کنیدtrivet یا داغ پدوقتی که پایین گلدان و تابه.


گرفتن تمام guidel بالااینسرا در نظرحفظ زیبایی آشپزخانه کوارتز برای سال های بسیاری، حتی یکی سفید خالص شما کمک خواهد کرد, مشکلات ممکن است به راحتی می تواند با اعلامیه های دقیق اجتناب شود. کوارتز پس هنوز هم یکی از ترین نگرانی رایگان، آسان مراقبت مواد موجود در بازار برای کانتر است.