صفحه اصلی > نمایشگاه > محتوای

چگونه کوارتز سنگ با کیفیت خوب تولید کنیم

Mar 16, 2018


سنگ کوارتز یکی از مصالح ترین مصالح برای صفحات آشپزخانه و دستشویی های حمام است. سنگ کوارتز از مواد معدنی کریستالی کوارتز به عنوان پرکننده اصلی (با خلوص بالا Sio2 99.9٪) تشکیل شده است، رزین اپوکسی غیر اشباع به عنوان گیرنده استفاده می شود و آن را مخلوط می کند، اسلب ها با فشار بالا و ارتعاش بالا تشکیل می شوند.

ساختار اصلی سنگ کوارتز کانی های طبیعی کریستال به اندازه 93٪ است، به همین دلیل سطح سنگ کوارتز صاف بدون خراش، غیر متخلخل و بسیار مقاوم در برابر لکه ها است. سنگ کوارتز در مقایسه با مواد دیگر، دارای مقاومت مقاوم در برابر لکه، مقاومت در برابر خراش، مقاومت در برابر حرارت بالا و تغییر رنگ زیاد است.

مواد معدنی کریستال طبیعی کوارتز شامل:

  • دانه کوارتز 0.1-0.4 میلی متر

  • دانه کوارتز 0.3-0.7m

  • کوارتز دانه 0.6-1.2mm

  • کوارتز دانه 1.2-2.5mm

  • کوارتز دانه 2.5-4.0mm

  • پودر کوارتز


دلیل اصلی تاثیر بر کیفیت تخته، تجهیزات تولید است. در حال حاضر، فرایند تولید سنگ کوارتز عمدتا ریخته گری است و تناژ مطبوعات کلید کیفیت کیفیت ورق است. در تولید کوارتز، هر نیروی مربعی باید بیش از 60 تن داشته باشد (فشار منفی باید در خلاء بالاتر از 98 باشد) و تراکم تخته باید 2.3g / cm3 باشد

به عنوان کاربران نهایی، ما می خواهیم به شما بگویم که کیفیت مختلف سنگ اسکلت کوارتز را از طریق سختی مواد مشاهده می کنید، شما می توانید از آهن مانند کلید استفاده کنید، یک چاقو میوه برای خراش دادن سطح اسلب. در نتیجه ابتدا واجب نیست که پودر سفید را ببیند، اگر سیاه از ابتدا بیرون بیاید، سپس اسلب سنگ کوارتز خوب است، از آنجا که کوارتز تنها کمتر از الماس است، اما بیشتر از آهن است.