صفحه اصلی > نمایشگاه > محتوای

چگونه برای خرید میزهای گرانیتی از چین؟

Nov 02, 2017

چگونه برای خرید میزهای گرانیتی از چین؟

گرانیت سنگ طبیعی است که زیبا و بسیار بادوام است و می تواند به عنوان یک سطح بالایی در بسیاری از اتاق ها، از جمله حمام و آشپزخانه استفاده شود. شرکت های زیادی وجود دارند که گرانیت را در چین تولید و ساخت می کنند و صدها رنگ، سبک و تنوع گرانیت موجود در آنها وجود دارد. برای خرید بیشترین دانش گرانیت خرید، قبل از تصمیم گیری نهایی باید چندین نظر سنجی صورت گیرد.


1. نمایشگاه گرانیت محلی را مشاهده کنید تا بتوانید انواع گرانیتی را که بهترین فضای خود را دارند مطابقت دهید. گرانیت می آید در سبک های مختلف، الگوهای و رنگ های تقریبا بی پایان.


2. نمونه هایی از انواع گرانیت را از نمایشگاه جمع آوری کنید و آنها را در اتاق قرار دهید تا گرانیت را نصب کنید. مقایسه و مقایسه نمونه ها با اندازه و رنگ کابینت و دکوراسیون اتاق.


3. بهترین نمونه های مسابقه بر اساس سبک خود را تعیین کنید. قبل از نهایی انتخاب نهایی شما می توانید 2 یا 3 رنگ را به عنوان گزینه های ثانویه نگه دارید.


4. انتخاب رنگ گرانیت خود را نهایی کنید و سپس از یک نوار برای اندازه گیری طول و عرض بالای شمارنده خود استفاده کنید.


5. تعیین 2 یا 3 سازنده گرانیت معتبر و به دست آوردن تخمین ها از هر سازنده بر اساس گزینه های گرانیت و ابعاد آن.

  • انتخاب لبه ها برای شما بهتر است. لبه های مختلف لبه برای گرانیت وجود دارد: تنها 2cm (3/4 ") یا 3cm (1 1/4") ضخامت با لبه مربع، لبه بلونزه، لبه Ogee ... و یا دو لایه 1 1/2 "لبه بلنز ، لبه مربع یا لبه خاردار.

  • بحث کنید که آیا زیر کوه، کوه بالا و یا سینک درز و همچنین نوع اتصال شما خرید می کنید. تمام این عناصر به هزینه ساخت گرانیت بستگی دارد.


6. اگر ممکن است شما ممکن است هر یک از کارگاه گرانیت تولید کننده بالقوه برای دیدن کیفیت اسلب گرانیت و ساخت آنها را ببینید.


7. همه تخمین ها را مرور کنید و تعیین کنید که چه کسی می تواند کار خود را به خوبی انجام دهد و اعتماد شما را برآورده کند. تصمیم خود را بر روی قیمت، کیفیت محصول، کیفیت کار، زمان تحویل و ارتباطات پایه گذاری کنید. نهایی رنگ انتخاب نهایی خود و انتخاب سازنده.


8. از طریق قرارداد سازنده بخوانید، تغییرات لازم را انجام دهید و قرارداد را امضا کنید. هر سپرده های مورد نیاز را وارد کنید و خرید خود را نهایی کنید.