صفحه اصلی > نمایشگاه > محتوای

حفاظت از سنگ به تمیز نگه داشتن خشک از مهم ترین

May 15, 2017

پخت سنگ باید اولین سنگ، سنگ وقوع تغییرات پاتولوژیک به پیامبر (ص) علت آن مطمئن شوید، انجام نمی شود نظم اضطراب قطره خدمات پزشکی. ترک سنگ، شناور، تف زرد، لکه های آب، زنگ زدگی، بای هوآ، مه، و مشکلات دیگر، ممکن است به دلیل جذب بیش از حد آب باشد. بنابراین حمام بهترین استفاده از سنگ طبیعی اجتناب شود. از آنجا که از بخار آب حمام بیشتر، سنگ های طبیعی در چنین محیطی، سطح بسیار آسان برای تبدیل شدن به تلخ، و تولید یک مشابه ابر مانند یک دایره از لکه های سفید. سطح سنگ پدیده زردی، ممکن است اپیلاسیون سنگ مسدود تنفس مائو Xikong. سنگ برای نگه داشتن نور پاک و تمیز، به تعمیر و نگهداری منظم و تمیز کردن، همچنین به سنگ عامل حفاظتی ویژه، و یا لطفا شرکت حرفه ای پردازش پرداخت.

امروزه مردم نیز که اپیلاسیون می توانید برخی از آسیب رساندن به سنگ باعث پیدا کنید، چرا که آن را به عنوان یک نوع مواد حفاظت از پوشش مهر و موم شده در سطح سنگ است، سوراخ ریز از سنگ است که پس از داخلی و پشت رطوبت ساطع نیست مهر و موم شده، انباشته شده در سنگ در داخل هم برای یک مدت طولانی باعث تغییرات پاتولوژیک وقوع سنگ. وجود دارد بسیاری از صاحبان خواهم برای پوشش فرش کف سنگ مرمر یا باقی مانده، رطوبت نمی تواند از طریق "سوراخ مویرگی" فرار از، سنگ خواهد بود رطوبت بیش از حد، افزایش رطوبت و تولید "آسیب شناختی" مشکل خواهد بود.

معمولا رنگ روغن، چای، قهوه، کک، سس سویا، جوهر و مواد دیگر، اگر قطره به سطح سنگ به راحتی از طریق نفوذ سنگ مویرگی به سنگ در داخل، تشکیل دشوار برای از بین بردن لکه ها. هنگامی که چیزهای کثیف می افتد بر روی سنگ باید فورا برطرف شود. هنگام تمیز کردن، برخی از مواد شوینده PH-ناشناخته، ترجیحا برای استفاده نیست. بهترین کار این است که استفاده از یک دستمال خشک و پاک برای تمیز کردن سنگ.