صفحه اصلی > نمایشگاه > محتوای

نوع گرانیت سیاه و سفید

May 15, 2017

بازالت یکی از انواع مهم سنگ گرانیت سیاه و سفید در است. رنگ سیاه و سفید و یا خاکستری سیاه و سفید، بلوک متراکم ریز دانه است. مقاومت فشاری آن حدود 3500 ~ 5000kg / cm2 به مقاومت قوی اسید، ضد سایش، مقاومت فشاری، عملکرد عایق. بازالت طور گسترده ای در چین توزیع شده، و تقریبا در هر سن زمین شناسی دارای خروجی. مارک های شناخته شده مانند Fuding سیاه. سنگ معدن Fuding بازالت در استان فوجیان، نادر با کیفیت بالا گرانیت سیاه و سفید سنگ بازالت، طبیعی شرکت پردازش سنگ بیش از بیش از 500، ظرفیت استخراج سالانه نزدیک به 100000 m3 است. توسعه منظم، استفاده جامع جهت اصلی توسعه پایدار آن است. دیگر گونه های طبیعی مانند سنگ مغولستان سیاه و سفید. علاوه بر این، یوننان، هیلونگجیانگ سنگ بازالت صنعت و معدن نیز در انتظار توسعه است.

هوی بلند راک گرانیت، سنگ مرمر سیاه و سفید نوع سنگ مهم، رنگ تر سیاه و سفید، رنگ خالص است. بخشی از نقطه سیاه و سفید با دکوراسیون گل سفید، انواع سنگ مانند جنگل سبز (هبی، هنان). سنگ عمدتا هوی فلدسپار، دیاباز. با این حال، از ویژگی مقاصد تجاری، همه آنها توسط گرانیت نام برد. بازالت است از سنگ اسپری می شود و در رنگ تیره تر است. ذرات مواد معدنی حاوی یکنواخت، کوچک، با چشم غیر مسلح به طور کلی دشوار است به تشخیص انواع سنگ های طبیعی، حتی با استفاده از یک ذره بین است آسان به تشخیص نیست. بازالت سنگ آذرین به طور گسترده توزیع شده است. بسیاری از بازالت است در فوران های آتشفشانی، ماگما خارج فوران پس از هوای سرد، به عنوان مواد مذاب جریان انجماد سریع. برخی بازالت هستند سنگ های نفوذی، آتشفشان، ماگما را اسپری نه از سطح، در زمین در داخل انجماد سرد است.

سنگ دیاژنتیکی کم عمق از دیاباز، پایه سنگ های نفوذی، همچنین انواع مهم سنگ از گرانیت، سنگ مرمر سیاه و سفید در چین است. مارک های گرانیت سیاه مانند Taibai. Taibai نیز شانشی سیاه نامیده می شود، به نام شب در ژاپن افزایش یافت، می توان با آفریقای جنوبی سیاه و سفید، هند سیاه و سفید، حتی بهتر از آنها مقایسه شده است. با توجه به تحقیقات، شانشی سیاه و سفید نوع سنگ اصلی دیاباز است، یعنی به اصطلاح شانشی A. سیاه و سفید در چین، به بهترین کیفیت گرانیت سیاه و سفید شانشی سیاه و سفید یک کلاس است، و قیمت بالاتر از هر یک از سیاه و سفید گرانیت درجه بالا است تولید شده توسط هند است. شانشی سیاه شامل موارد زیر است ترکیب مواد معدنی واقعی: فلدسپات مورب حدود 50٪، توسعه پلی ویفر؛ معمولی متغیر دیوپسید 35 ٪٪؛ مقدار کمی از فلدسپات متوسط، حدود 5٪؛ مقدار کمی از مواد معدنی هورنبلند، میکا سیاه و سفید، مگنتیت تیتانیوم و غیره با توجه به ساختار را می توان به گل بزرگ، گل و گل سه مارک های، و بهترین از گل خوب تقسیم می شوند. انواع مشابه، و شهر به Heihe شهرستان، استان هبی، مانند Pingshan. برخی از شانشی ورق سیاه رشته فرنگی جلا برخی از نقاط طلا. بسیاری از تولید کنندگان را دوست ندارند، بنابراین کیفیت قیمت ورق خواهد بود نسبتا کم است. اگر دوست دارید این سیاه و سفید سنگ طبیعی طلایی رنگ، و قیمت مناسب، کیفیت از آزمون است واجد شرایط، رنگ، و سپس شما قادر به خرید بسیار مقرون به صرفه خواهد بود.

سوء تفاهم اولین بار در مورد کنف سیاه و سفید: برخی از افراد فکر می کنند که تمام گرانیت کنف سیاه همان مواد است. در واقع، آنها ممکن است تا حد زیادی در رنگ، کیفیت و قیمت متفاوت است.

برای کنف سیاه و سفید، همه ما می دانیم که Sutareboda، گرانیت، سنگ مرمر سوئدی تولید شده است. این ماده معدنی برای چندین سال شده است. به طور کلی، گرانیت سیاه و سفید بهترین و شناخته شده سوئد سنگ طبیعی به نام آبنوس است. این سنگ طبیعی دارای سختی قوی و دوام بالا. پس از پرداخت، یک چکش یا حفاری ضربه می توانید صدای جرنگ جرنگ فلزی منتشر می کنند. البته، این سنگ طبیعی نیز بسیار گران است.