صفحه اصلی > نمایشگاه > محتوای

آشپزخانه کوارتز سنگ چیست؟

Sep 12, 2018

میزهای سنگی کوارتز به میزهای کابینت ساخته شده از سنگ کوارتز اشاره دارند که عمدتا از شیشه های شکسته و شن و ماسه کوارتز ساخته شده اند. مزایای کابینت های سنگ کوارتز این است که آنها از خراش نترسید، مقاومت گرمایی خوبی داشته باشند، می توانند با مناطق وسیع، یکپارچه دوخته شده و دوام داشته باشند.

فرایند تولید خاص: در ابتدا، شن و ماسه طبیعی کوارتز طبیعی با کیفیت بالا را بشکنید و سپس آن را تمیز کنید (فرآیند حذف ناخالصیهای فلزی، اجتناب از رادیواکتیویته در محصول) و سپس مواد خام و بلورهای کوارتز را در خلاء (90٪ -94) مخلوط می کند. مواد (مانند٪)، رزین (6٪) و رنگدانه های ردیابی به صورت ورق های بزرگ با تکنولوژی پلیمریزاسیون ناهمگن ساخته می شوند و پس از آن سطح بیش از 30 مرحله جلا داده می شود.

تا 93 درصد از بدن کریستال کوارتز، ساختار اصلی است که باعث می شود محصول کریستال بلوری کوارتز را حفظ کند. بافت آن سخت تر و سخت تر است و دارای ویژگی های مقاومت در برابر سایش، مقاومت در برابر فشار، مقاومت در برابر حرارت، مقاومت در برابر خوردگی و ضد نفوذ است که با سایر مواد تزئینی سازگار نیستند. ترکیب رنگی آن را بافت طبیعی سنگ و یک سطح کامل به پایان می رساند.

از آنجا که این محصول یک ماده تزئینی با نام تجاری جدید ساخته شده از سنگ کریستال کوارتز است، ترکیبی از زیبایی طبیعی و تکنولوژی بالا است. معدن کریستال کوارتز ویژگی های طبیعی کریستال روشن، روشن، رنگ های زیبا، لوکس، سختی بالا، بدون تغییر شکل، بدون تغییر رنگ، سختی قوی، بدون رادیو اکتیو، مقاومت قوی اسید، و غیره است. سنگ کوارتز با استفاده از مواد خام ساخته شده از این مواد برای ترکیب مزایای بسیاری از سنگ های طبیعی و سنگ مصنوعی. این وسیله به طور گسترده ای توسط اکثر مشتریان در جهان از جمله اروپا، آمریكا، استرالیا، خاورمیانه و سایر كشورها مورد استفاده قرار گرفته است. این به منشا سنگ کوارتز در ایتالیا، ایالات متحده، اسپانیا، ترکیه، پرتغال و دیگر کشورها فروخته شده است.

Quartz Bathroom Countertop