صفحه اصلی > نمایشگاه > محتوای

صفحات سنگ کوارتز چیست؟

Nov 15, 2018

آشپزخانه چیست؟

مواد آشپزخانه کابینت چندین بازآفرینی موفقیت آمیز از سیمان، تخته کاشی، تخته چوب، تخته روکش تخته سنگ، تخته سنگ طبیعی، فولاد ضدزنگ، تا امروزه بیشتر مورد استفاده قرار گرفته است، صفحات سنگ کوارتز سنگ است . تخته های سیمان، سطوح کاشی، تخته های چوبی و غیره به علت کمبودهای فراوان آنها از بازار حذف شده است. ما در مورد آن صحبت نمی کنیم. بعد، ما مزایا و معایب چندین مواد آشپزخانه موجود در بازار را خلاصه می کنیم:

هیئت مدیره کفپوش آتش نشانی: بالای هیئت مدیره نسوز ساخته شده از MDF، و روکش از هیئت مدیره نسوز است. ضخامت: 4mm، رنگارنگ و متنوع، مقاوم در برابر آتش، رطوبت، روغن مقاوم و آسان برای تمیز کردن. با این حال، مقاومت در برابر فشار، مقاومت در برابر خراش، سختی و حفاظت از محیط زیست نمی تواند نیازهای را برآورده کند، و عمر مفید کوتاه است، بنابراین به تدریج توسط بازار حذف می شود.

صفحات فولادی ضد زنگ: با دوام و آسان برای تمیز کردن. با این حال، رنگ یکنواخت ضد آب از ضدآفتابها احساس ناراحتی، گرم و کمبود گرمای خانواده است. این دیگر از سوی افرادی که بر شخصیت تأکید دارند و از بازگشت به طبیعت حمایت نمی کنند

میزهای سنگی مصنوعی: میزهای سنگی مصنوعی موجود در بازار عمدتا از رزین های غیر اشباع یا رزین های اکریلیک ساخته شده است که با پرکننده ها، رنگ ها و فشرده شده توسط هواپیما بوسیله خلاء ساخته شده اند. حتی تولید کنندگان از رزین دستی و پودر سنگ استفاده می کنند. ویژگی های اصلی آن روشن و رنگارنگ است، ظرافت قوی، اما مقاوم به خراش، سختی کافی نیست، هیچ احساس طبیعی، ضد باکتری، حفاظت از محیط زیست و جنبه های دیگر بسیار ایده آل نیست.

سنگ طبیعی: گرچه سنگ طبیعی دارای بافت طبیعی است، اما زیباتر است، اما سنگ مرمر طبیعی به آلودگی، حفاظت از محیط زیست، سختی، مقاومت در برابر درجه حرارت بالا و غیره مقاوم نیست. عمدتا به دلیل اینکه سنگ طبیعی دارای منافذ است، آن را آسان به نفوذ به بافت ، تمیز کردن آن دشوار است، و سنگ مرمر طبیعی شکننده است، و غیر ممکن است که یک countertop از بیش از 1 متر ساخته شود. هنگامی که درجه حرارت به شدت تغییر می کند، همچنین پارگی می کند. علاوه بر این سنگ طبیعی دارای رادیواکتیو قوی است. می تواند به بدن انسان آسیب برساند.

به طور خلاصه، یک نیاز فوری برای پیدا کردن یک نوع جدید از آشپزخانه که سازگار با محیط زیست، ضد باکتری، خش، مقاوم در برابر درجه حرارت بالا، رنگی و آسان برای تمیز کردن برای مطابقت با الزامات استفاده وجود دارد وجود دارد.