صفحه اصلی > نمایشگاه > محتوای

سنگ های سفید سنگ کوارتز

Nov 29, 2017

سنگ های سفید سنگ کوارتز

Xiamen Yalitong Stone Industrial Co.، Ltd صادرکننده پیشرو در چین و عمده فروشی تامین کننده حق بیمه، اسلب سنگی با کیفیت و countertops، از جمله گرانیت، سنگ مرمر و کوارتز است.


انتخاب سنگ های قیمتی سنگ های قراضه ما بیش از 150 رنگ را ارائه می دهد. ما آشپزخانه سنگ کوارتز سنگی را برای پروژه خود داریم که آیا نیازهای آشپزخانه کوارتز شما برای آشپزخانه، حمام یا دیگر سطوح شماست. تمام کاشی های سنگ تراشی سنگ کوارتز می تواند ظرف 2 هفته تولید شود و آماده تحویل سریع می باشد.

در بازار، مخصوصا سنگهای سفید سنگ کوارتز بسیار محبوب هستند که برای ساختن صفحات ضد آب یا تاج و تخت ساخته می شوند.

در گزینه های رنگ ما، سنگ های سفید سنگ کوارتز ما شامل الگوهای مختلف:

  • سنگهای نیمه قیمتی کوارتز سفید مطلق

  • سنگ های سفید سنگ کوارتز با دانه های خوب

  • سنگ های سفید سنگ کوارتز با دانه های میانی

  • سنگ های سفید سنگ کوارتز با دانه های غول پیکر

  • سنگ های سفید سنگ کوارتز با الماس کرم

  • سنگ های سفید سنگ کوارتز با کریستال

  • سنگ های سفید سنگ کوارتز با رگه های مختلف


بنابراین شما می توانید بسیاری از گزینه های مختلف در گالری مواد ما را پیدا کنید تا آشپزخانه یا حمام خود را به یک سطح جدید تازه ببرید. اگر نمیتوانید همان رنگهایی را که در سهام ما ترجیح میدهید پیدا کنید، ممکن است نمونه خود را به ما بفرستید، ما می توانیم بر اساس نمونه شما رنگی مشابه را ایجاد کنیم. ما تولید رنگ تطبیقی ​​اسلب سنگ کوارتز را می نامیم.


نکته: ممکن است تغییرات رنگی برای اسلبهای سنگی کوارتز سفیدی همان رنگ زمانی صورت می گیرد که در مقادیر مختلف تولید می شوند، بنابراین ما باید ابتدا رنگ اسلب را بررسی کنیم، اگر ما نیاز داریم که آنها را در همان پروژه پیش ساخته استفاده کنیم.


هر گونه سوالات و یا سوال در مورد سنگ های سفید سنگ کوارتز ما لطفا با مهربانی به ما ایمیل export@yalitong-stone.com

با تشکر

انتخاب گرانیت سطح برتر ما بیش از 250 رنگ را ارائه می دهد. ما آشپزخانه گرانیتی کامل برای پروژه خود داریم که آیا نیازهای آشپزخانه گرانیت شما برای آشپزخانه، حمام یا دیگر سطوح شماست. تمام صفحات آشپزخانه گرانیت موجود در انبار هستند و آماده تحویل سریع هستند