صفحه اصلی > نمایشگاه > محتوای

چرا کوارتز ما را به Countertops و Vanitytops انتخاب می کند

Jun 22, 2018

Yalitong Stone سازنده حرفه ای برای Countertops و Vanitytops با کاشی های مصنوعی کوارتز است که می توان آن را در دکوراسیون داخلی مسکونی و تجاری از جمله میزهای آشپزخانه، دستشویی های حمام و میز اداری استفاده کرد.

چرا کوارتز ما را برای ساخت صفحات ضد آب و انحصاری انتخاب می کنید؟

سطح کوارتز ما فقط از طبیعت و مواد اولیه لازم در طول فرآیند تولید استفاده می کند:

● از پودر کلسیم استفاده نکنید که بسیار ارزان قیمت است و این عنصر باعث شکستگی خواهد شد. ما هرگز شن و ماسه کوارتز خوب را با کربنات کلسیم جایگزین نکنیم، به طوری که سطح کوارتز ما همیشه پس از سالها نگه داشتن همان رنگ واضح می شود.

● ما در طول فرایند لهستانی ما روی موم نیازی به استفاده از موم نداشته باشیم. فرآیند موم می تواند به راحتی پرداخت شود زیرا اگر اسلب حاوی پودر کلسیم باشد، پس آسان نیست.

● ما از شن و ماسه کوارتز شیمیایی شیمیایی استفاده نمی کنیم که کیفیت بد با قیمت بسیار پایین است، در غیر این صورت ساختار سیلیکون ممکن است نابود شود و پس از استفاده به مدت زمان، سطح زنگ زده شود.

● سنگ کوارتز ما CE گواهی شده است، و همچنین توسط NSF به عنوان یک ماده ایمن برای تماس مستقیم با مواد غذایی مورد ارزیابی و تایید شده است. همچنین گرینگارد طلایی که توسط UL تایید شده است برای انتشار مواد شیمیایی کم، تضمین کننده عوامل ایمنی افراد حساس مانند کودکان و سالمندان، دانش آموزان مدارس و بیماران در بیمارستان ها است. این گواهی تضمین می کند مصرف کنندگان نهایی حداکثر ایمنی و حفاظت.

با داشتن اعتماد به نفس قوی در کیفیت و خدمات، Yalitong Quartz سطح ارائه می دهد مشتریان 15 سال و 10 سال گارانتی به ترتیب برای پروژه های مسکونی و تجاری است.