صفحه اصلی > اخبار > محتوای

ویژگی های کوارتز سنگ

May 15, 2017

1. ابتدا گل نشده

سنگ محتوای آن به عنوان بالا به عنوان 94٪ کوارتز، کریستال کوارتز ماهیت سختی پس از الماس در مواد معدنی طبیعی است، سختی سطحی آن را می توان گائو دامو Damo 7.5، بسیار بیشتر از آشپزخانه استفاده می شود بیل چاقو و ابزار دیگر، خواهد خراشیده نمی شود .

2. غیر آلوده

سنگ کوارتز است تحت شرایط خلاء ساخته شده است، کائوچو و مواد مرکب متراکم و متخلخل، سطح کوارتز خود را به اسید آشپزخانه و قلیایی، و غیره که توانایی ضد خوردگی عالی، استفاده روزانه از مواد مایع خواهد داخلی، مدت زمان طولانی خود را به سطح نفوذ کند از مایع فقط با آب روشن و یا تمیز کردن و تمیز کردن مواد شوینده با یک کهنه پاک کردن می توانید در صورت لزوم، می توان استفاده کرد به خراش سطح حفظ تیغه.

3. قدیمی نیست

سنگ کوارتز سطح براق است از طریق بیش از بیش از 30 چند کاناله تکنولوژی پردازش پرداخت های پیچیده می شود، توسط بیل مکانیکی چاقو خراشیده نمی، نمی خواهد مواد مایع نفوذ، نمی خواهد تولید زردی و تغییر رنگ، تمیز کردن روزانه تنها با آب شستشو می تواند ساده است. حتی پس از یک دوره طولانی از استفاده، سطح جدول جدید همین کار را با روشن همان، تعمیر و نگهداری و تعمیر و نگهداری.

4. سوختن است.

کوارتز طبیعی تبلور نسوز معمولی است، نقطه ذوب آن تا 1300 درجه بالا، 94٪ کوارتز طبیعی ساخته شده از سنگ کوارتز مقاوم در برابر به طور کامل شعله، خواهد شد قرار گرفتن در معرض احتراق در دمای بالا ایجاد می شود، بلکه با شمارنده سنگ انسان ساخته شده می توانید ویژگی مقاومت در برابر دمای بالا مطابقت ندارد.

5. تابش غیر سمی

سطح سنگ کوارتز صاف، صاف نیز بدون خش رشته، متراکم ساختار مواد متخلخل می سازد باکتری هیچ جا پنهان شده، می توانید به طور مستقیم با مواد غذایی، امن غیر سمی تماس بگیرید.

سنگ کوارتز با کیفیت بالا با استفاده از انتخاب کوارتز طبیعی مواد معدنی کریستال، محتوای SiO2 و خود را بیش از 99.9٪، و در فرایند تولید به پاک کردن مواد اولیه، بدون هیچ گونه اشعه ممکن است از ناخالصی های فلزی سنگین، 94٪ از بلورهای کوارتز و رزین دیگر مواد افزودنی را سنگ کوارتز بدون خطرات اشعه آلودگی.