صفحه اصلی > اخبار > محتوای

گزینه های مواد Flagstone کانادا

Oct 16, 2020


سنگ پرچم چيه؟


پرچم سنگ اصطلاحی عمومی است که برای اشاره به تعدادی از سنگ های سنگی و دگرآمویی به کار می رود. این نوع سنگ ها سنگ پرچم نامیده می شوند زیرا تمایل دارند به راحتی به بخش های مسطح تقسیم شوند که می توان از آن ها برای هموار کردن راهروها، ساخت دیوارهای سنگی و خدمت در هر تعداد استفاده از خانه و باغ خلاق استفاده کرد. هنگامی که کسی از یک سنگ به عنوان «سنگ پرچم» نام می گیرد، تنها به مناسب بودن آن برای استفاده به عنوان لحن سنگفرش اشاره ای به نام مناسب سنگ نمی کند.


سنگ پرچم اصطلاحی است که برای توصیف تکه های مسطح سنگی که معدن شده اند و به ضخامت های مختلف بریده شده اند، به کار می رود. سنگ محوطه سازی Flagstone مناسب برای ایجاد پاسیو سنگ، مسیرهای سنگی، مراحل را از طریق مناطق باغ، مقابله استخر، و انواع استفاده های دیگر است.

سنگ های محوطه سازی پرچم سنگ عبارتند از:

  • کوارتزیتس

  • تخته سنگ ها

تخته سنگ نوعی سنگ است که اغلب به آن سنگ پرچم گفته می شود. در واقعیت تخته سنگ یک سنگ دگریز با درجه پایین است. تخته سنگ محبوب برای سنگ پرچم استفاده می شود چرا که آن را به راحتی به لایه های نازک تقسیم شده است و بسیار رایج و منطقی قیمت. اسلیت در واقع شکل دگریز شده شیل سنگی است.

  • ماسه سنگ ها

  • گرانیت

  • بازالت

در حال حاضر ما با استفاده از مواد بازالت را به سنگ پرچم، لطفا بررسی برخی از محصولات نیمه به پایان رسید به عنوان زیرbasalt flagstone (3).jpg

سنگ پرچم بازالت

basalt flagstone (4).jpg

سنگ پرچم بازالت

basalt flagstone (2).jpg

سنگ پرچم بازالت


برای هر گونه استعلام جدید در مورد سنگ پرچم، لطفا با ما تماس بگیرید به طور مستقیم از طریق ایمیل:

export@yalitong-stone.com


ممنون