صفحه اصلی > اخبار > محتوای

چرا و چگونه تراورتنهای گرانیت را قطع می کنیم؟

Jul 06, 2017

چرا و چگونه می توانیم برش های غرق گرانیت را برش دهیم؟

در حال حاضر پیمانکاران بیشتر و بیشتر تصمیم به خرید مستقیم مواد سنگی برای پروژه های مسکونی و تجاری از تامین کنندگان چین می کنند. همانطور که برای شمارنده آشپزخانه، آن همیشه نیاز به یک برش نزول فولاد ضد زنگ ، و یک برش غرق سرامیک برای تاپس غرور.

همانطور که هزینه کار چینی همیشه ارزانتر از خارج از کشور است؛

ساختن حلقه نزول در محل کار، ابزار بسیار مناسب و کارکنان حرفه ای را درخواست می کند؛

به منظور رقابت بیشتر در قیمت و بهره وری نصب، اکثر نمایندگی های پروژه تصمیم به خرید از چین با استفاده از برش سینک از قبل.


کارگران ما در کارخانه ما توانایی انجام کار را دارند.

ابتدا طرح های مشتریان را دنبال می کنیم و یک قالب برش نزولی ایجاد می کنیم:

  • اولین گام برای برش یک سوراخ سینک به یک گربه مقطع گرانیت این است که قالب را طرح بندی کنید. اسلب گرانیت را بر روی یک سطح پایدار قرار دهید و محل دقیق سینک را دقیقا پس از قالب سوراخ، که معمولا 1/2 تا 1 اینچ کوچکتر از عرض سینک خود است، اندازه گیری کنید. همچنین به دنبال الگو برای پیدا کردن سوراخ مخلوط نیز هست.برش سوراخ

  • برای برش سوراخ مخلوط، اسلب گرانیت را بر روی دستگاه مته الماس ثابت نگهداری کنید. سوراخ هایی را بسازید تا بتونی بتونی با بیت سنگ تراشی بگیری. سوراخ سینک با یک برش الماس یا دیگر مواد برش گرانیت برش با استفاده از یک برش چوب حرفه ای همراه با جریان آب بریده شده است.اگر شما نیاز به غرق فولاد ضد زنگ و غرق سرامیک از چین دارید، می توانیم با هم کار کنیم تا برای پروژه های شما مناسب پیدا کنیم.