جداول گرانیت آبی برنجی

میزهای گرانیت آبی برنجی از جنس آلومینیوم ساخته شده از آندی هستند و می توان با سطوح جلا، فلفل، خرد شده و دیگر نیز ارائه کرد.
این مناسب برای کف پوش، روکش فلزی، counter tops و غیره
این مواد به یک نگاه شگفت انگیز می دهد. سنگ بسیار سخت است، پس از آن آن را به خراش، رنگ آمیزی و فرسایش مقاوم است.

جزئیات محصول

جداول گرانیت آبی برنجی

توضیحات محصول

میزهای گرانیتی برنجی آبی، پایه ای از سنگهای آبی است که از هند ساخته شده اند و می توانند با سطوح جلا، خرد شده و دیگر نیز ارائه شوند. این مناسب برای کفپوش، روکش فلزی، counter tops و غیره است. این مواد به شکل جذاب نگاه می کند. سنگ بسیار سخت است، پس از آن آن را به خراش، رنگ آمیزی و فرسایش مقاوم است.

ما صادر کنندگان از برنج آبی گرانیت از هند در برش و gangsaw اندازه اسلب، و ساخت و ساز tabletops. ما تولید کننده کاشی های گرانیت آبی برنجی، همچنین به عنوان Vizag blue / Bahama Blue / Lavender Blue / Himalayan Blue Granite Tiles شناخته می شود. این کاشی ها با ضخامت های مختلف از 12 تا 50 میلی متر و سفارشی ساخته شده اند. بیشترین محصول مورد نیاز 18 و 20 میلی متر ضخامت آجری براق آبی گرانیت آبی است. بسته بندی شده در جعبه چوبی fumigated بسته بندی شده با فوم.


اندازه: 24 "قطر x 3/4" ضخامت

ضخامت: 20mm (3/4 ")، 30mm (1 1/4") عمدتا

لبه: تک لنز، لبه تک لبه، لبه دو لبه، لبه دو لبه و لبه Mitered.Hot Tags: میزهای گرانیت آبی برنجی، تولید کنندگان، تامین کنندگان، کارخانه، عمده فروشی، پروژه، قیمت
پرس و جو

You Might Also Like