صفحات کوارتزیتی تاج محل، ورقهای Perla Venata Quartzite

ما تابه تاج محل کوارتزیت، کاشی، کابینت آشپزخانه و نان تیتای، تخته های کوارتزیت پرلا وناتا، کاشی ها، کانترپت ها و نان تیتای عرضه می کنیم. ما بیش از 20 سال از محصولات سنگی کار کردیم، اکثر محصولات ما به بازارهای ایالات متحده و اروپا صادر می شود.

جزئیات محصول

صفحات کوارتزیتی تاج محل، ورقهای Perla Venata Quartzite

ما تابه تاج محل کوارتزیت، کاشی، کابینت آشپزخانه و نان تیتای، تخته های کوارتزیت پرلا وناتا، کاشی ها، کانترپت ها و نان تیتای عرضه می کنیم. ما بیش از 20 سال از محصولات سنگی کار کردیم، اکثر محصولات ما به بازارهای ایالات متحده و اروپا صادر می شود.

03-01 (4).jpg

بستن شماره 1


03-01 (5).jpg

بستن شماره 203-01 (10).jpg

بستن شماره 303-01 (16).jpg

بستن شماره 4


03-01 (25).jpg

بستن شماره 5


03-01 (29).jpg

بستن شماره 6

تاج محل

ضخامت: 2 سانتیمتر یا 3 سانتیمتر

نوع: کوارتزیت

پایان: جلا یا مسواک زدن

نام دیگر: Off White، Perla Venata

کشور مبدا: برزیل

در نتیجه، تاج محل کوارتزیت به نظر می رسد همانند سنگ مرمر و همچنان گرانیت است.


تاج محل کوارتزیت دارای یک پس زمینه سفید نرم و رگه های ظریف طلا است. تمام کوارتزیت طبیعی بیشتر از گرانیت با دوام است و برای رگه های ریز و درشت مانند سنگ مرمر شناخته شده است. از این سنگ طبیعی زیبا برای ایجاد ظروف کوارتزیت زیبا، جزایر آبشار، کف، و دیوارهای لهستانی در سراسر خانه و خواص تجاری استفاده کنید. صفحات در هر دو صورت برداشت شده و براق شده در دسترس هستند.


انتخاب خوب اسلب ها به شرح زیر است:

MBS = 290X190X2CM (2) .jpg


برخی از گزینه های دیگر:03-01 (27).jpg

گالری شمع # 1


03-01 (3).jpg

گالری شمع 2


03-01 (18).jpg

گالری شمع 3اما ما می توانیم از این لکه ها یا تنوع رنگ های تاریک در طول ساخت ما برای آشپزخانه countertops و یا غرور بالا رفتن اجتناب از:


03-01-37.png

برش اسلب # 1


03-01-38.png

برش ساندویچ # 2


پس از انتخاب اسلب، یک شمارنده آشپزخانه خوب خواهید گرفت.

--- اما چرا طراحی آشپزخانه کوارتز تاج محل محبوبیت بیشتری در بازار دارد؟

--- به دلیل سه مزیت برتر آن:


1. بادوام و قوی

هنگامی که به دوام و قدرت می آید، کوارتزیت تاج محل، که در واقع یکی از محبوب ترین اعضای گروه سخت کوارتزیت است، قطعا یک ماده بسیار مهمی است که می توانید برای آشپزخانه خود در نظر بگیرید.

اگر با برخی دیگر از انواع طبیعی سنگی که معمولا در طراحی آشپزخانه مانند سنگ مرمر استفاده می شود، مطمئنا کوارتزیت بسیار شباهت زیادی دارد، این کوارتزیت حتی بهتر است.

سنگ مرمر همواره با ریزش بسیار زیبا و قطعا یک گزینه زیبا برای طراحی آشپزخانه است اما کاملا شکننده است و کاملا رنگی شده است.

2. مقاوم در برابر حرارت نسبی

در بسیاری از موارد، کوارتزیت تاج محل مشخص شده است که کیفیت مقاوم در برابر حرارت از این مواد آشپزخانه کاملا با همان موجود در گرانیت است.

با این حال، گرانیت به اندازه کوارتزیت تاج محل در مورد راینینگ زیبا نیست.

حتی این کوارتزیت مقاوم در برابر گرما است، به این معنی نیست که شما می توانید هر چیزی از گرما مربوط به سطح کوارتزیت را انجام دهید از آنجایی که پس از مدت طولانی این احتمالا می تواند کیفیت عالی آن را کاهش دهد. بر این اساس، توصیه می شود که شما برای تعمیر و نگهداری ویژه و همچنین استفاده از trivet یا placemat به عنوان محافظ زمانی که شما می خواهید چیزی داغ بر روی سطح تاج محل کوارتزیت قرار دهید.

3. ظاهر شیک

قبلا ذکر شد که کوارتزیت تاج محل زیبایی است که بسیار شبیه زیبایی سنگ مرمر است. بنابراین، به طور کلی این را می توان به عنوان یک انتخاب کاملا شیک برای منطقه آشپزخانه نامیده می شود.

مهمترین چیز این است که: کیفیت بهتر از سنگ مرمر را به گونه ای نگهداری می کند که راحت تر و به وضوح قوی تر باشد.

در مورد رنگ، به طور کلی می توان گفت که کوارتزیت تاج محل رنگ سفید دارد. با این حال، گاهی اوقات به نظر می رسد کمی بژ یا کمی خاکستری نیز باشد.


برخی از تصاویر به پایان رسید:

kitchen counter.png

پیشخوان آشپزخانه


2.jpg

غرور بالا


3.jpg

بالای قهوه


بنابراین اگر هرکدام از شما با تاج محل کوارتزیت علاقه مند هستند، لطفا با ما تماس بگیرید: export@yalitong-stone.com

یا WhatsApp: +86 138 599 55059

با تشکر


پرس و جو