تخته نرد

سنگ های طبیعی Volakas سنگ مرمر Slavas Volakas Marble یک سنگ طبیعی طبیعی است که دارای یک پس زمینه سفید با رگه های خاکستری و نمونه هایی از بوروندی رنگارنگ است. Volakas Marble از یونان است و Ideal for vanities، کاشی های دیواری و کاشی های کف. مشخصات: موجود با: ...

جزئیات محصول

تخته نرد

Volakas Marble یک سنگ طبیعی طبیعی است که حاوی یک پس زمینه سفید با رگه های خاکستری، رگه های قهوه ای و گاهی اوقات بنفش است که حس وحشتناکی و جنبش در مواد دارد. رگه های متمایز شایع اجازه می دهد تا سبک bookmatch، ایجاد یک توهم منحصر به فرد و درخشان از عمق در فضا.

اسباب تطابق کتاب برای همه مواد در دسترس نیست. به طور کلی فقط تیله با الگوهای خطی و یا بسیاری از جنبش تطبیق کتاب است. با چنین سنگ مرمر، این روش پرداخت واقعا زیبایی طبیعی را نشان می دهد. سنگ مرمر سفید سنگ مرمر Volakas مانند سنگ است.


مشخصات فنی:

در دسترس با: اسلب Gangsaw، کاشی های استاندارد یا برش به اندازه، Vanitytops، پله ها و یا توالت های توالت و غیره

پایان سطح: عمدتا جلا یا جوش داده شده

کاربرد: عمدتا استفاده از داخل کشور


ما می توانیم بلوک های سنگ مرمر ولاکاس یا بلوک های سنگ مرمر ولاکاس را به ابعاد مختلف برشیم، اما بهتر است تنها زمانی که یک تخته سنگ بزرگ برای bookmatch است.


تضمین کیفیت:

1. هر یک از اسلب ها توسط کارگران ما با تجربه 10 ساله بررسی می شود تا همه اسلب ها بدون حفره ها، ترک ها، خطوط سیاه و غیره بررسی شود.

2. ارسال عکس از هر بسته نرم افزاری قبل از حمل

3. ارسال تصاویر بارگذاری کانتینر پس از بارگیری کانتینر


هر علاقه مند به Bookmatch سنگ مرمر Volakas ما، لطفا با ما تماس بگیرید صادرات@yalitong-stone.com

با تشکر


Hot Tags: تولید کنندگان، تامین کنندگان، کارخانه، عمده فروشی، پروژه، قیمت، ورق های وارکرا سنگ مرمر
پرس و جو

You Might Also Like