مدال های چوبی ساخته شده توسط سنگ مرمر و گرانیت

زیور آلات چوبی ساخته شده از سنگ مرمر و گرانیت Medallions در سنگ مرمر و گرانیت در طرح های نمایش داده شده در تصاویر و یا در طراحی سفارشی از خود، به عنوان مثال، crest خانواده و یا یک آرم شرکت وجود دارد. طرح های کف سنگ مرمر توسط استادان ما در سنگ مرمر، گرانیت، و یا ...

جزئیات محصول

مدال های چوبی ساخته شده از سنگ مرمر و گرانیت

مرمر و سنگ گرانیت Medallions در دسترس هستند در طرح های نشان داده شده در تصاویر و یا در طراحی سفارشی خود را، به عنوان مثال، یک crest خانواده و یا یک آرم شرکت.


طرح های طبقه ی سنگ مرمر توسط استادان ما در سنگ مرمر، گرانیت یا سنگ تراورت اجرا می شود. مدال های سنگی طراحی شده اند تا به طبقه سنگی متصل شوند. شما می توانید طرح های سنگ مرمر آب جت را با عناصر دیگر مدال ها یا مرزهای کفپوش سفارشی کنید.

اکثر مدال های کف را می توان به هر اندازه ای بزرگ کرد. اگر شما علاقه مند به اندازه Medallion طبقه خاص هستید، لطفا با طرحها یا تصاویر خود ایمیل های خود را ارسال کنید.

ضخامت مدال سنگ معمولی 17 میلی متر است. می توان آن را در ضخامت دیگر به عنوان مورد نیاز خود ساخته شده است. ضخامت استاندارد برای مدال مرمر سنگ مرمر ضخامت 15-18mm بدون آلومینیوم است.

سنگ مرمر یا گرانیتی که برای ساخت مدال های کف استفاده می شود، هیچ خطوط نفوذی ندارند و جلا و مهر و موم شده اند. مدال های سنگی را می توان در هر دو طبقه یا دیوار نصب کرد، و می تواند به عنوان پشت چلپ چلوپ در آشپزخانه و یا به عنوان tabletops استفاده می شود.


مدال سنگ های آبجکت توسط Xiamen Yalitong Stone با برش سنگ های طبیعی سنگی با یک دستگاه آب جت ساخته شده است، که به طور محکم به عنوان پشتیبان جامد مونتاژ شده است. سنگها جلا و مهر و موم شده اند و در بین قطعات جداگانه ای وجود ندارد. شما لازم نیست نگران تمیز کردن غلیظ یا تطبیق غلات در رنگ نباشید. در دسترس بودن تجهیزات واترجت کامپیوتری به ما اجازه می دهد که سنگ را به طرز باور نکردنی جزئی کاهش دهیم.


blob.pngبرای هر گونه پیشنهاد جدید پروژه، لطفا با ما تماس بگیرید by export@yalitong-stone.com
پرس و جو