سنگ مرمر سیاه کنیا

این سنگ مرمر سیاه کنیا می تواند احساسات عجیب و غریب و بین المللی را به فضای شما اضافه کند. این سنگ سیاه و سفید دارای یک اثر گرافیکی منحصر به فرد و زیبا است، بنابراین می توان آن را در یک اتاق با حسن نیت حضور پیدا کرد.

جزئیات محصول

شرح:

سنگ مرمر سیاه کنیا سنگ مرمر گرانبها بسیار محبوب است که برش ورقه از چین است که برای هر دو ساختمان مسکونی و تجاری پیشنهاد می شود. این انتخاب عالی برای ایجاد وحشتناک سنگ مرمر خیره کننده، بیانیه ای از جزایر آشپزخانه، کاشی های سنگ مرمر، و کاشی های دیوار است که در آن زیبایی های طبیعی و درام خود را برجسته است.

مشخصات محصول:

1. این سنگ مرمر سیاه کنیا می تواند احساسات عجیب و غریب و بین المللی خود را به فضا اضافه کند. این سنگ سیاه و سفید دارای یک اثر گرافیکی منحصر به فرد و زیبا است، بنابراین می توان آن را در یک اتاق با حسن نیت حضور پیدا کرد.

2. رنگ و بافت این سنگ مرمر دارای تغییر طبیعی است. اکثر مردم که سنگ طبیعی را درک می کنند، درک می کنند که این تغییر طبیعی، زیبایی و شخصیت مواد را تشکیل می دهد.

3. مواد این سنگ مرمر سیاه کنیا به سادگی در سنگهای بزرگ استخراج شده و سپس برش داده می شود. سپس این پانلها برای ساخت یک بافت براق ساخته می شوند.

این محصول را می توان در انواع برنامه های کاربردی از جمله کف، حمام، آشپزخانه، ورودی ها استفاده کرد و در واقع برای هر کاربردی که نیاز به یک سطح کاشی کاری و یا کاری دارد مناسب است.

مزیت ما:

1) فیلد اسلب شما و فیلد بلوک.

2) تجربه غنی در تجارت صادراتی.

3) معادن متعلق به خود، عرضه پایدار و قیمت مطلوب.

مشخصات فنی:

موجود با: اسلب Gangsaw، کاشی های استاندارد یا برشده به اندازه، تبلت ها، Vanitytops یا توالت های توالت و غیره

پایان سطح: عمدتا جلا یا جوش داده شده

کاربرد: عمدتا استفاده از داخل کشور

منبع: چین

نمایش محصول:

کنیا قیمت سنگ مرمر سیاه

پرس و جو